• Fantasy - Everybody Has One..

  Pytanie do was:) + przypomnienie


  Bardzo dziękuję każdemu,za zaglądanie na moją stronkę,komentowanie.Są też sprawy o których chciałabym porozmawiać,ale też was się poradzić.Z racji tej,że blog jest dla was,co chcielibyście by się na nim znajdowało?Macie jakieś sugestie odnośnie recenzji,czy może konkretnych testów produktów?Z chęcią bym się dowiedziała,czego wam tu może brakować,bądź czego jest za dużo.Każde zdanie jest ważne,a doskonalenie się w postaci zmian na lepsze,zawsze pomaga.Liczy się dla mnie szczerość,a także nowe pomysły.Jest to dla mnie dość istotne,bo żeby blog żył musi zachęcać;P  Proszę o ta drobna pomoc;)

  Chciałabym wam także przypomnieć,że moje rozdanie kończy się z końcem dnia 22.01,a wymaganym jest 40 zgłoszeń,jeszcze tylu nie mam,więc myślę nad przedłużeniem o jakiś czas.Szczegóły dla zainteresowanych znajdują się Tutaj .

  Znalazłam dziś bardzo przyjemną nutkę do przesłuchania,nie wiem jak wam,ale mi się podobuje ;>

  Jeżeli możecie,odnieście komentarze do pierwszego akapitu,gdyż jest to dla mnie ważne;)

  xoxoTwistFantasy

  5 komentarzy:

  1. Jestem u Ciebie nowa, ale od razu mi się rzucił w oczy brak spacji po znakach interpunkcyjnych - to naprawdę źle się czyta ;)

   OdpowiedzUsuń
  2. hmm mi ta spacja właśnie przeszkadza;/ dlatego z niej nie korzystam,a wiele blogerów pisze tak jak ja,bez spacji i mi to absolutnie nie przeszkadza,lecz dzięki za uwagę;D może się przerzucę;>

   OdpowiedzUsuń
  3. z tą spacją bez przesady,
   a zaglądam do Ciebie bo dla mnie jest ciekawie :)

   OdpowiedzUsuń
  4. jakoś nie czuję się na silach opiniowanie innych blogów. każdy ma tak jak chce i to jest fajne:)

   OdpowiedzUsuń
  5. ja uważam, ze jest fajnie, masz różnorodne posty, można poczytać recenzje, z przyjemnością lubię patrzeć co wygrałaś, ale również lubię luźne posty, jakiś nowy kawałek który wpadł Ci w ucho ostatnio, jakiś news;)Uważam, ze masz przyjemnego bloga dlatego tu często zaglądam :)

   OdpowiedzUsuń

  Każdy ma fantazje, nie tylko jedną..A ja je przedstawiam w kosmetykach i perfumach. Sprawdź i powiedz mi o swojej...

   

  About Me

  Moje zdjęcie
  Patrycja vel Gabi. Perfumoholiczka. Dziewczyna z rocznika '92. Blog będzie tak jak i jego właścicielka-pokręcony!;) Lubię dzielić się z innymi tym co mam. Mam pomysł na życie i tego się trzymam, a co będzie dalej?Czas okaże....;>

  Cooperation

  About Me

  zBLOGowani.pl

  KLUB