• Fantasy - Everybody Has One..

  Przedłużenie konkursu!


  Jak w tytule- nie uzbierałam jeszcze 50 zgłoszeń- to raz. Mamy majówkę a z nią matury przez co nie sposób mi będzie wyłonić zwycięzce pod stertą książek i powtórek- to dwa. Wiem, że pewnie część z was którzy się zgłosili będzie z tego powodu niezadowolona, ale jestem człowiekiem i samej siebie nie przeskoczę.

  Mam nadzieje, że tym sposobem zgłoszą się Ci, którzy zapomnieli bądź nie zdążyli. Najważniejsze- koniec konkursu z przyczyn ode mnie niezależnych ( nie będę miała czasu na sprawdzenie neta- ogólny jego brak) będzie mieć miejsce 20 MAJA. Wyniki 21 MAJA Wiem, że to bardzo długi okres czasu, ale wcześniej nie dam rady się wyrobić- tego posta piszę w pośpiechu bo czas nagli na wiele innych spraw.

  Jeśli przez ten czas zgłosi się dużo osób na pewno coś dołożę do puli nagród- wszelkie niejasności kierujcie na maila- na każde postaram się odpowiedzieć. Przepraszam za te niedogodności, ale bycie maturzystą to niewdzięczny czas-same rozumiecie.

  Możecie w komentarzach umieszczać sugestie, pytania bądź cokolwiek co chcecie- na pewno sprawdzę;)

  Konkurs odbywa się TUTAJ .

  Stay Tuned!

  xoxoTwistFantasy  8 komentarzy:

  1. Ojej, rzeczywiście troszkę poczekamy. Ale oczywiście rozumiem - matura sama się nie zda. Powodzenia!

   OdpowiedzUsuń
  2. Powodzenia na maturze :) Dziekuje za info o konkursie :)

   OdpowiedzUsuń
  3. Wiadomo, są rzeczy ważne i ważniejsze :) Moja siostra w tym roku również zdaje maturę, ja sama przechodziłam to jakiś czas temu, więc doskonale wiem, że w długi weekend majowy trzeba skupić się tylko i wyłącznie na nauce :)

   Trzymam za Ciebie kciuki, powodzenia na maturze! :)

   OdpowiedzUsuń
  4. czekam z niecierpliwością na wyniki konkursu ;D

   OdpowiedzUsuń

  Każdy ma fantazje, nie tylko jedną..A ja je przedstawiam w kosmetykach i perfumach. Sprawdź i powiedz mi o swojej...

   

  About Me

  Moje zdjęcie
  Patrycja vel Gabi. Perfumoholiczka. Dziewczyna z rocznika '92. Blog będzie tak jak i jego właścicielka-pokręcony!;) Lubię dzielić się z innymi tym co mam. Mam pomysł na życie i tego się trzymam, a co będzie dalej?Czas okaże....;>

  Cooperation

  About Me

  zBLOGowani.pl

  KLUB