• Fantasy - Everybody Has One..

  Wyniki konkursu!


  Ja już po egzaminach, lecz na blogu czekał na mnie jeszcze jeden- mianowicie ocena i wybór najlepszej odpowiedzi w moim konkursie. Oj kobity! Co ja z wami mam! Ciężko mi było wybrać tą jedną jedyną- tą która mi poprawiła humor.

  Na początek jednak większość z was była zgodna- czekolada, kąpiel i alko w postaci wina załatwi sprawę;P Testowałam każdy was sposób bardziej lub mniej i niektóre się sprawdzały inne niestety tylko były;P Napiszę coś okropnego... nie znoszę czekolady;P Lecz nie dyskwalifikowało to waszej odpowiedzi, bo przyznam że miała ona swój udział chociażby przy nauce;>

  Wyjazdy, góry, podróże i bliska osoba- to także miało swoje miejsce, lecz przed maturą nie miałam kiedy i gdzie się wybierać oprócz z książki do książki;P Aktywność fizyczna była pomocna, lecz nie okazała się strzałem w dychę.

  Odpowiedzi były mniej lub bardziej kreatywne, rozbudowane i lakoniczne, poparte fotkami bądź nie. Nadszedł czas w którym to powinnam wybrać tę z was, która faktycznie się postarała- no ale nadal z tym ciężko;P 

  MOIM SPOSOBEM, który sama sobie wybrałam były seriale, głośna muzyka- tudzież mixy house, trance, dubstep i inne oraz... śpiew. To on mi pomógł to przetrwać i zawsze poprawiał humor- trzymam się go dość stanowczo;>
  .

  Kasia czyli xkeylimex! 

  Gratuluję Ci kochana i dziękuję za piękną pracę. Już śpieszę mówić, za co wybrałam jej pomysł. Mianowicie Kasia wysłała mi wspaniały poradnik tego, jak ona radzi sobie ze smutkiem, jak go pokonuje i co mi radzi. Od samego początku praca wysuwała się swoją kreatywnością ponad inne. Zawarła w niej to co miało się znaleźć w takiej pracy i mimo tego, że jest wiele do czytania, jest też wiele ciekawych zdjęć- tych śmiesznych jak i inspirujących. Mogłam praktykować solidnie każdy z jej sposobów- poradnik wygląda jak szyty na miarę do jakiegoś czasopisma;P Good Work! Wierzę w to, że poświeciła jej trochę pracy aby miało to ręce i nogi, dlatego doceniam i chętnie nagrodzę. Będzie to dla mnie taką miła pamiątką, która nie zginie w tłumie!

  Jeśli podobał się wam konkurs i chcielibyście takich więcej- piszcie śmiało! Mam teraz więcej wolnego czasu z tego też względu mogłabym dla was coś zorganizować.. w sumie już mam coś w planach:)

  Jeszcze raz Gratuluję a tym co się nie udało...głowa do góry! To nie ostatnia nagroda, nie ostatnia szansa by coś u mnie zgarnąć- stay tuned a nie pożałujecie!

  xoxoTwistFantasy

  9 komentarzy:

  1. gratulacje - dobrze że jej wysiłek został nagrodzony :)

   OdpowiedzUsuń
  2. gratulacje! takie prace faktycznie powinny być doceniane jak najlepeij :)
   Zappraszam na rozdanie do siebie :P

   OdpowiedzUsuń
  3. No ale że Robert nie wygrał to ja nie wierzę...

   OdpowiedzUsuń
  4. Dziękuję Ci Kochana bardzo serdecznie za docenienie mojej pracy :* Mam ogromną nadzieję, że moje durne, szalone zdjęcia choć trochę poprawiły Ci nastrój ;)

   OdpowiedzUsuń

  Każdy ma fantazje, nie tylko jedną..A ja je przedstawiam w kosmetykach i perfumach. Sprawdź i powiedz mi o swojej...

   

  About Me

  Moje zdjęcie
  Patrycja vel Gabi. Perfumoholiczka. Dziewczyna z rocznika '92. Blog będzie tak jak i jego właścicielka-pokręcony!;) Lubię dzielić się z innymi tym co mam. Mam pomysł na życie i tego się trzymam, a co będzie dalej?Czas okaże....;>

  Cooperation

  About Me

  zBLOGowani.pl

  KLUB