• Fantasy - Everybody Has One..

  Wyniki rozdania +info czemu mnie nie ma


  Hej dziewczyny! Troszkę zwlekałam z ogłoszeniem wyników, ale to wszystko jest niesamowicie pogmatwane. Dużo roboty z liczeniem głosów, lecz co się będę rozwodzić. Wygrała:


  Serdecznie gratuluję!

  To nie ostatnie rozdanie więc stay tuned!

  Czemu mnie nie ma? Brak laptopa, aparatu, studia i wieeele pracy w życiu codziennym. Niestety mam teraz taki okres w swym żywocie, iż nie mam czasu na nic, a zepsuty laptop uniemożliwia mi już całkowicie kontakt z otoczeniem blogspotowym. Brak aparatu także daje się we znaki, ponieważ nawet gdybym chciała i miała dostęp do normalnego neta nie mam jak zrobić normalnego wpisu(brak fot na ukazanie że mam faktyczny produkt). Nawet teraz piszę w pospiechu bo czas nagli, a obowiązków jest co nie miara.

  Odnośnie współprac- postaram się rozwikłać ten mój "mały kłopot" jak najszybciej i z góry przepraszam firmy za brak recenzji- siła wyższa z która ciężko jest walczyć. Staję na głowie aby ze wszystkim się uporać tak więc trzymajcie kciuki!

  Jeżeli ktoś z was ma pytania i chciałby się ze mną skontaktować, to mój mail jest czynny i będę na bieżąco sprawdzać co nowego. 

  Życzcie mi wytrwałości z tą złośliwością rzeczy martwych, za te studia i ogólnie. Jak wrócęna dobre, to spodziewajcie się rekompensaty w postaci mnóstwa recenzji( mam sporo pomysłów) jak i konkursów i rozdań;>!

  Dzięki że nadal was tu tyle jest;*

  xoxoTwistFantasy

  9 komentarzy:

  1. gratuluję a Tobie powodzenia! :)

   OdpowiedzUsuń
  2. ok życzę cierpliwości, znam życie u mnie często jest podobnie :D A Lenie gratuluję :)

   OdpowiedzUsuń
  3. gratki :) mnie też nie ma, teraz z uwagi na brak aparatu i zdjęć do postów :(

   OdpowiedzUsuń
  4. Z tym czasem mam tak samo, dobrze ze lapik działa, więc późnymi wieczorami i bardzo wczesnymi porankami po woli odrabiam zaległości ;)
   Wracaj szybko :)

   OdpowiedzUsuń

  Każdy ma fantazje, nie tylko jedną..A ja je przedstawiam w kosmetykach i perfumach. Sprawdź i powiedz mi o swojej...

   

  About Me

  Moje zdjęcie
  Patrycja vel Gabi. Perfumoholiczka. Dziewczyna z rocznika '92. Blog będzie tak jak i jego właścicielka-pokręcony!;) Lubię dzielić się z innymi tym co mam. Mam pomysł na życie i tego się trzymam, a co będzie dalej?Czas okaże....;>

  Cooperation

  About Me

  zBLOGowani.pl

  KLUB