• Fantasy - Everybody Has One..

  Perfume + My gift


  Jako, że jestem rasową i niepojętą perfumoholiczką i fanką Britney Spears nie mogłam zaprzepaścić wczorajszej premiery klipu. Po pierwsze spodziewałam się czegoś innego, mocniejszego i z wydźwiękiem. Otrzymaliśmy stonowany przyjemny klip, który nie emanuje radością, niestety, a jednak ukazuje jak niektóre rzeczy wyglądają w rzeczywistości, jeśli mamy podobną sytuację. Polecam go przejrzeć, skrytykować bądź się zachwycić - forma jest dowolna. Mnie osobiście klip nie nasyca do końca, dlatego czekam aż dostaniemy wersję director's cut, gdzie sceny, które miały miejsce po prostu zostały usunięte z niewiadomych dla mnie przyczyn.

  (klik w zdjęcie)

  Coś yt nie działa tak jakbym chciała, bo nie mogę wybrać konkretnego video-.- więc odsyłam was do linku;) Piosenka wpada w ucho, jest piękna i ma dosadne słowa. Wszystko razem mnie cieszy.

  Mówiąc o zapachach i perfumach muszę wam się pochwalić co dostałam parę dni temu. 


  Za Beyonce i jej zapachami nie przepadam, więc...będzie ciekawie;) Póki co, źle się nie nastawiam, zobaczymy jak to wyjdzie w praniu! A wy miałyście Beyonce i kolejne pytanie, co sądzicie o klipie?

  3 komentarzy:

  1. Lubię zapachy Beyonce, kilka miałam. ten który pokazałaś również bardzo mi się podoba :) Klip widziałam :)

   OdpowiedzUsuń
  2. Też lubię Britney, oglądałam teledysk, podoba mi się, ale piosenka jakoś nie wpadła mi w ucho na razie :D. A jeśli jesteśmy przy zapachach to mam Beyonce Heat Rush i uwielbiam! Jak i samą Beyonce, ale tego Twojego zapachu nigdy nie niuchałam:)

   OdpowiedzUsuń
  3. Nie miałam jeszcze zapachów ani Beyonce ani Britney, osobiście wole Naomi Campbell ;)

   OdpowiedzUsuń

  Każdy ma fantazje, nie tylko jedną..A ja je przedstawiam w kosmetykach i perfumach. Sprawdź i powiedz mi o swojej...

   

  About Me

  Moje zdjęcie
  Patrycja vel Gabi. Perfumoholiczka. Dziewczyna z rocznika '92. Blog będzie tak jak i jego właścicielka-pokręcony!;) Lubię dzielić się z innymi tym co mam. Mam pomysł na życie i tego się trzymam, a co będzie dalej?Czas okaże....;>

  Cooperation

  About Me

  zBLOGowani.pl

  KLUB