• Fantasy - Everybody Has One..

  Beach hair?

  Mimo że lato już dawno minęło, look rodem jak od Arielki nadal jest w modzie. By wyglądać dobrze z “mokrymi” włosami, musimy mieć produkt który zapewni nam w ostatecznej fazie zadowalający efekt.

  Schwarzkopf stworzył coś co miało chyba udawać taki kosmetyk. Produkt zawiera sól co jest normalne by uzyskać pożądany efekt, ale takiego wysuszenia jakie doświadczyłam po tym produkcie, dawno nie miałam. Produkt trąci zapachem soli i czymś co powinno być przyjemne w odbiorze, ale nie jest.

  Po jego zastosowaniu włosy schną dość długo, a potem usztywniają się robiąc szopę i ogromne nastroszenie. Włosy się sklejają, a po jakimś czasie puszą i Ci co posiadają zniszczone końcówki będą bardzo niezadowoleni z efektu. Producent wspomina o użyciu suszarki - to może się okazać zbrodnią na każdym typie włosów, a zwłaszcza na farbowanych. Skręt i fale wbrew pozorom nie trzymają się długo, a na domiar złego sama posiadam włosy z natury kręcone - mogłabym rzecz że wręcz się strączkują i robią proste.

  Chyba jedynym plusem jest opakowanie i sam design butli - o reszcie nie warto wspominać. Pewnie przy częstszym stosowaniu i ugniataniu włosów , aby mieć beach hair, można nabawić się pokruszenia końcówek. Zdecydowanie odradzam włosomaniakom - można szybko stracić piękny wygląd włosów dla chwilowej mody.

  5 komentarzy:

  1. Dobrze wiedzieć, aby omijać to szerokim łukiem ;)

   OdpowiedzUsuń
  2. Dzięki za recenzje , już wiem ,że nie kupie :)

   OdpowiedzUsuń
  3. Ciesze się że trafiłam na tą recencje bo znając mnie skoro ładne opakowanie na pewno bym kupiła.. Dzięki ;)

   OdpowiedzUsuń
  4. Chyba wiekszosc produktow, ktore maja zapewnic efekt wlosow z plazy, tak naprawde sie nie sprawdza a nawet szkodzi :(

   OdpowiedzUsuń

  Każdy ma fantazje, nie tylko jedną..A ja je przedstawiam w kosmetykach i perfumach. Sprawdź i powiedz mi o swojej...

   

  About Me

  Moje zdjęcie
  Patrycja vel Gabi. Perfumoholiczka. Dziewczyna z rocznika '92. Blog będzie tak jak i jego właścicielka-pokręcony!;) Lubię dzielić się z innymi tym co mam. Mam pomysł na życie i tego się trzymam, a co będzie dalej?Czas okaże....;>

  Cooperation

  About Me

  zBLOGowani.pl

  KLUB