• Fantasy - Everybody Has One..

  Big Hair!


  Kto nie lubi mieć ponętnych, bujnych włosów które budzą podziw w oczach innych? Należę do grona osób, które uwielbiają dodawać sobie objętości na każdym kroku, aby fryzura nie była przyklepana i “ulizana”. Na pomoc z pewnością wkroczy produkt od Marc’a Anthony’ego.

  Mamy do czynienia ze sprayem, który w pierwszym kontakcie wydobywał strugę wody, a nie mgiełkę. Było to uporczywe, lecz przy potrząśnięciu i ponownym wkręceniu atomizera wszystko szło sprawnie. Butla w kolorze elektryzującej pomarańczy ma chyba za zadanie po części naprowadzić na sam zapach - ciepła brzoskwinia, która nie ma ani krzty sztuczności.

  A jak jest jeśli chodzi o efekty? To produkt który ma trzymać w ryzach całą fryzurę, więc musi mieć w sobie coś co “przyczepi” ze sobą pasma, a co za tym idzie? Może dojść do sklejenia ale tylko wtedy, kiedy przesadzimy z ilością. Akurat ten spray ma to do siebie, że można go zużyć bardzo dużo, lecz kiedy nie znajdziemy umiaru, to w miarę wysychania zrobimy sobie hełm, a nie coś naturalnego. Ładnie podkreśla skręt, jak i taflę włosów - można przeczesywać włosy szczotką, bez obaw że wyrwiemy sobie pukle. Uczulam, by jednak ich nie targać - w końcu mamy utrwalony fryz, więc po co go burzyć?

  Wydajność mile mnie zaskoczyła - kiedy wyznaczyłam sobie limit tego, ile moje włosy potrzebują na optymalne uniesienie. Mogę się zgodzić ze słowem producenta, że spray nie obciąża włosów - mam wrażenie że są lżejsze niż w rzeczywistości - co w zupełności jest na plus.  4 komentarzy:

  1. Nienawidzę lakierów do włosów i wszelkiego rodzaju kosmetyków, które je ze sobą sklejają, więc to nie produkt dla mnie, a szkoda, bo szukam czegoś dodającego objętości :(

   OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo rzadko sięgam po lakier do włosów, właściwie jedna butelka starcza mi na jakieś pół roku ;D

   OdpowiedzUsuń
  3. Przydałby mi się taki produkt.

   OdpowiedzUsuń
  4. nie używam takich produktów,przynajmniej na razie :)
   i tak mam bujne włosy :P

   OdpowiedzUsuń

  Każdy ma fantazje, nie tylko jedną..A ja je przedstawiam w kosmetykach i perfumach. Sprawdź i powiedz mi o swojej...

   

  About Me

  Moje zdjęcie
  Patrycja vel Gabi. Perfumoholiczka. Dziewczyna z rocznika '92. Blog będzie tak jak i jego właścicielka-pokręcony!;) Lubię dzielić się z innymi tym co mam. Mam pomysł na życie i tego się trzymam, a co będzie dalej?Czas okaże....;>

  Cooperation

  About Me

  zBLOGowani.pl

  KLUB