• Fantasy - Everybody Has One..

  Nacomi - kocham zieloną herbatę!


  Plan na jesienne wieczory? Kocyk, książka i herbata w dłoń. Standardowe trio. Urozmaiceniem może się okazać coś równie relaksującego - przyjemny zapach zielonej herbaty. Jak wiadomo na jesień stópki marzną jako pierwsze tuż po dłoniach. Moim sposobem na rozgrzanie się jest moczenie stóp w ciepłej wodzie z dodatkiem różnorakich soli, założenie ciepłych skarpetek i zasuwaniu w nich pod koc. W tym roku dzielnie towarzyszy mi także peeling z Nacomi, który nie tylko zapachem mnie oczarował.

  Mianowicie - rytuał ten sam. Jedynie teraz tuż po pracy korzystałam z niego na "styrane" opuszki i pięty. Jego zapach rozprowadza się po całym mieszkaniu i niesamowicie koi zmysły. Jako peeling sam w sobie jest za słaby na zdarcie zrogowaciałego naskórka, dlatego tuż przed skorzystaniem z niego używam pumeksu. Efekt po jest znacznie lepszy i bardziej odczuwalny. To co w szczególności zasługuje na uwagę to fakt, że stopy tuż "po" są niezwykle miękkie i nie czuje potrzeby aby zastosować dodatkowo po nim krem.

  Zauważyłam że pozostawia stopy na dłużej świeże i zapach na nich utrzymuje się do rana - czyli jk najbardziej na plus. Jak dla moich niewygórowanych potrzeb, spisuje się świetnie i prędko z niego nie zrezygnuję. Skład prosty, naturalny - daję okejkę ;) Z nim jesień, a także każda inna pora roku będzie równie przyjemna. Można napisać wiele, ale liczy się jedno - zadowolenie z efektu a takie właśnie mam!

  6 komentarzy:

  1. Chętnie bym taki peeling przytuliła <3 Uwielbiam zapach zielonej herbaty :)

   OdpowiedzUsuń
  2. Intrygujące cacko, aż chciałoby się posmarować po zmęczeniu całodniową podróżą :)
   Ucieszyłam się, czytając o takim trio, bo właśnie z kocem, książką i zieloną herbatą spędzam teraz czas ;)

   OdpowiedzUsuń
  3. o kurczę w takim razie coś jak najbardziej dla mnie ;D

   OdpowiedzUsuń
  4. z tej firmy jeszcze nic nie miałam, ale chętnie spróbuję ;)

   OdpowiedzUsuń
  5. Takie, świeże zapachy lubię.
   :-)

   OdpowiedzUsuń

  Każdy ma fantazje, nie tylko jedną..A ja je przedstawiam w kosmetykach i perfumach. Sprawdź i powiedz mi o swojej...

   

  About Me

  Moje zdjęcie
  Patrycja vel Gabi. Perfumoholiczka. Dziewczyna z rocznika '92. Blog będzie tak jak i jego właścicielka-pokręcony!;) Lubię dzielić się z innymi tym co mam. Mam pomysł na życie i tego się trzymam, a co będzie dalej?Czas okaże....;>

  Cooperation

  About Me

  zBLOGowani.pl

  KLUB