• Fantasy - Everybody Has One..

  Dzień Mamy z Astor - KONKURS!


  Trochę mnie nie było na blogu, także w ramach rekompensaty chcę was zaprosić w tym szczególnym dniu na miły konkurs. Jak dobrze wiecie firma Astor wypuściła na rynek nową maskarę Seduction Code i to ona będzie dziś do zgarnięcia. Plusem będzie słynny lakier Quickn' Go 45 Seconds.

  Aby się zgłosić wypełnijcie:
  Obserwuję jako:
  Lubię fb jako :
             

  Odpowiedzieć na pytanie - Idealna chwila z moją mamą to....

  Wybiorę dwie odpowiedzi które mi się spodobają!


  Regulamin
  1.Konkurs organizowany jest na blogu twistfantasy.blogspot.com a fundatorem nagrody jest COTY Polska Sp. z.o.o
  2.Aby się zgłosić trzeba być publicznym obserwatorem bloga, polubić stronę na fb i odpowiedzieć na pytanie "Idealna chwila z moją mamą to.."
  3.Wygrywają 2 osoby a laureatów wybiorę sama według własnego gustu.
  4. Termin zbierania zgłoszeń to czas od 26.05 do 01.06 do końca dnia.
  5.Wyniki dostępne będą do 3 dni roboczych od zakończenia konkursu.
  6.W konkursie mogą wziąć udział tylko osoby PEŁNOLETNIE.
  7.Pozwalam sobie na zmianę regulaminu w każdym momencie jego trwania co tyczy się przedłużenia terminu zgłoszeń.


  27 komentarzy:

  1. Obserwuję jako: lizzie
   Lubię fb jako : Elżbieta Świtulska

   OdpowiedzUsuń
  2. Obserwuję jako: kasia
   Lubię fb jako : Katarzyna Miecznik
   Idealna chwila z moją mamą to....- niestety dzień mamy jest dla bardzo przykrym dniem, ponieważ moja mama od 7 lat nie żyje. Tego dnia jestem niezmiernie smutna i jedyne co mogę to pójść na cmentarz zapalić znicz i położyć kwiaty. Wielu wspomnień z moją mamą również nie mam, ponieważ od momentu gdy miałam 5 lat moja mam przestała ze mną mieszkać, bo wybrała alkohol jako jej główny cel w życiu, jej drogę życiową. Opowieść jest smutna, dlatego od razu napisze, że idealnymi chwilami, a było ich na prawdę mało były chwile, kiedy moja mama na pewien czas przestawała pić i miałam ją tylko dla siebie. Wtedy chodziłam do niej codziennie w odwiedziny i spędzałam z nią jak najwięcej czasu, dużo z nią rozmawiając i ciesząc się z tych kilku momentów, kiedy była trzeźwa. Dlatego idealna chwila z mamą był czas kiedy przestawała pić. Te chwile na zawsze pozostaną w moim sercu i w moich wspomnieniach. Nie życzę nikomu by ktoś miał takie idealne chwile z mamą jak ja. Pozdrawiam.

   OdpowiedzUsuń
  3. Obserwuję jako: Pani Hazzowa
   Lubię fb jako : Wiktoria Turek
   Idealna chwila z moją mamą to.....- Moja mama pracuje na dwie zmiany więc nie spędzam z nią tyle czasu ile bym chciała. Moją pasją jest jazda konna, a chodź jeżdżę od roku moja mama nigdy nie widziała jeżdżę. Jednak pewnego dnia kiedy miała wolne sama zaproponowała mi, że pojedziemy do stajni w której jeżdżę, żebym mogła jej wszystko pokazać. To był naprawdę udany dzień. W końcu byłyśmy same, mogłyśmy ze spokojem porozmawiać i pokazałam jej tak ważne dla mnie rzeczy. Była to idealna chwila kiedy mogłam spędzić z mamą czas w miejscu które jest moim drugim domem.

   OdpowiedzUsuń
  4. Obserwuję jako:Blanka
   Lubię fb jako :Świat Blanki
   Odpowiedzieć na pytanie - Idealna chwila z moją mamą to czas kiedy jesteśmy same i możemy się wyżalić jedna drugiej, porozmawiać o naszych radościach i problemach, czas kiedy jesteśmy same dla siebie i tylko dla siebie. ;)

   OdpowiedzUsuń
  5. Obserwuję jako: Dorotka G
   Lubię fb jako : Dorotka Gargas
   Idealna chwila z moją mamą to ta nie przewidywalna, zaskakująca pełna uśmiechów i radości ale też ta nieidealna smutna bo wtedy ona pociesza mnie albo ja ją, przebywam z mamą długo.

   OdpowiedzUsuń
  6. Obserwuję jako:Kasia Noga
   Lubię fb jako : Kasia Noga

   Idealna chwila z moją mamą? Tak..to jak najbardziej chwila, w której się razem śmiejemy lub cieszymy z czegoś, wtedy wiem , że moja mama jest szczęśliwa i ta wiadomość bardzo mnie podnosi na duchu, bo kiedy Ona jest szczęśliwa to i ja jestem szczęśliwa.
   Nie mogę określić tej chwili, bo to jest moment , którego nie da się opisać, choć jest w pamięci bardzo długo. To jak wręczanie kwiatów na dzień Mamy, wchodzisz do domu , składasz życzenia , wręczasz kwiaty i patrzysz jak Jej twarz cała promienieje....po jakimś czasie nie pamiętasz czy to były kwiaty ,czy czekoladki , najważniejsze dla mnie -dla dziecka jest rozpromieniona twarz mamy i uśmiech od ucha do ucha♥

   OdpowiedzUsuń
  7. Obserwuję jako: Patrycja J
   Lubię na FB jako : Patrycja Jasińska
   Hm...Idealna chwila, to raczej ta w której potrafimy idealnie się zgrać i dogadać, kiedy wszelkie nerwy i nieporozumienia odchodzą w niwecz. Dla mnie takim Mamusinym sacrum jest czas, kiedy wyjeżdżam na konkursy kulinarne, plastyczne, czy projektanckie i mogę zabrać mamcię na widownię. Cudownie jest widzieć w oczach kobiety, która mnie wychowała doping,dumę i radość z tego, jak dzięki Niej potrafiłam poukładać swoje życie. Nie ma nic piękniejszego, kiedy Mama raduje się z sukcesów i osiągnięć, a nawet, jeżeli się czasem nie uda chwali starania. Przynajmniej takimi właśnie małymi radościami mogę Jej częściowo podziękować za trud wychowania i życie, które mi dała - nie marnując go :)

   OdpowiedzUsuń
  8. Hm. Oczywiście, jak u każdego są to momenty w których potrafimy się świetnie dogadać i wszelkie nieporozumienia i zgrzyty idą w niwecz. Aczkolwiek osobiście dla mnie najlepsze Mamusine chwile to te,w których mogę zabrać ją na konkursy plastyczne, projektanckie i kulinarne, w których biorę często udział. Cudownie jest wówczas widzieć ją na widowni trzymającą kciuki, a w jej oczach dumę i radość z tego, że mogę skutecznie realizować się w swoich pasjach. Nie ma piękniejszego uczucia, niż doping bez względu na to, czy się uda, czy noga się powinie, Ona i tak widząc, moje starania zawsze jest za mną i służy mi wsparciem. Ja robię to co kocham, a Ona szalenie cieszy się ze swojej córy :) Przynajmniej tak mogę jej podziękować za życie które mi dała i jej czas poświęcony na moje wychowanie, taką właśnie satysfakcją :)

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Oczywiście obserwuję, jak Patrycja J
    FB, jako Patrycja Jasińska :)

    Usuń
  9. Obserwuję jako: Pogodowa
   Lubię fb jako : Pogodowa
   Idealna chwila z moją mamą to chwila kiedy obie w łozku pod kocem plotkujemy jak dobre kolezanki ;D niestety zdarza się to mega żadko bo dzieli nas 600 km dlatego te chwile są dla mnie tak ważne.

   OdpowiedzUsuń
  10. Łał, świetny zestaw. Naprawdę nagroda to strzał w 10! Zaraz zabieram się za pisanie :-)

   OdpowiedzUsuń
  11. Obserwuję jako: Wiedźma
   Lubię fb jako: Anula Wawrzyniak

   Idealna chwila z moją mamą to ostatnio chwila wieczorem,
   gdy się wspólnie już uporamy z remontowo-domowym upiorem,
   co się czai w kątach domostwa i nas zmusza ciągle do działania
   - malowania, porządków, odświeżeń, bejcowania, okien wstawiania -
   gdy więc dzień upłynie nam na pracach, gdy już zakurzymy się po uszy
   i gdy od roboty katorżniczej ;) zaraz lżej nam robi się na duszy
   - wtedy właśnie nadchodzi ten moment: mama pada na krzesło, zmęczona,
   a ja robię herbatę, podstawiam jej taboret pod nogi, ramiona
   wymasuję, a potem - gadamy, o tym, jak to dobrze jest podziałać,
   jak to miło aktywnie czas spędzić, choćby dusza polenić się chciała,
   jak to ciepło na sercu, przyjemnie, gdy się spojrzy na skutki wspaniałe
   tych wysiłków domowych, powolnych - i już oczy w uśmiechu ma całe!

   Idealna chwila z moją mamą? To ten wieczór co tydzień w sobotę,
   gdy zmęczone, uwalane kurzem, omawiamy zrobioną robotę
   i cieszymy się, że tak umiemy doprowadzać do ładu dom stary,
   jak dwie mrówki - bo to satysfakcja, która cieszy, że aż nie do wiary! :)

   OdpowiedzUsuń
  12. Obserwuję jako: Martuś S.
   Lubię fb jako: Sylwia Nowak

   Pasją mojej mamy jest i zawsze była fotografia. W tamtym roku, postanowiliśmy z tatą spełnić jedno z jej marzeń. Z okazji 50 urodzin, otrzymała od nas kurs w Szkole Kreatywnej Fotografii. Niestety, zamiast zachwytu w oczach mamy ujrzeliśmy panikę i przerażenie. No bo przecież pani w jej wieku nie wypada uczyć się czegoś nowego, ona ma już ustabilizowaną pracę, rodzinę, wolny czas woli spędzać w domu. Koniec końców stanęło na tym, że na zajęcia uczęszczamy razem. Ja w ramach wsparcia. I właśnie wspólne chwile na cotygodniowych zjazdach to moje idealne i ulubione chwile z mamą. Siadamy w "naszej" ławce a ja widzę jak ona rozkwita. Mama jest najzdolniejszą studentką, najpilniejszą zarazem. Zawsze świetnie przygotowana, dumna z każdej pochwały jej zdjęć. Chyba nadal chce udowodnić, że jest odpowiednią osobą w odpowiednim miejscu. Wiem, że nie żałuje podjęcia nowego wyzwania.

   OdpowiedzUsuń
  13. Obserwuję jako:AniaSKF
   Lubię fb jako :Anna Pitala
   Idealna chwila z moją mamą to chwila bez mężczyzn. Tylko ja i ona, bez mężów, synów i wnuków. To chwila kiedy możemy spokojnie porozmawiać przy kawie o ostatnio przeczytanych książkach, a nawet o codzienności.

   OdpowiedzUsuń
  14. Obserwuję jako-Mariola Zuchowska
   Lubię na fb jako-Mariola Zuchowska
   Idealna chwila z moją mamą to ta,kiedy widzę w jej oczach radość,kiedy promienieje,kiedy na jej twarzy gości uśmiech,kiedy mogę wziąć jej dłoń ,kiedy słyszę bicie jej serca,kiedy mogę się przytulić.
   Kiedy mówię MAMO-nie ma piękniejszej chwili.Nie ma nic cenniejszego od MATKI-jedna ,jedyna.Każda chwila z mamą jest idealna.

   OdpowiedzUsuń
  15. Obserwuję jako: Agnieszka P
   Lubię jako Agnieszka Łazarczyk
   Czym dla mnie jest idealna chwila z moją mamą ?? Nie ma takiej, bo każda jest najcudowniejsza na świecie, nieważne gdzie, jak i nawet co robimy. Może to być wspólne pieczenie ciasteczek, czy robienie uwielbianych przez nas pierogów ruskich, może to być wspólny spacer z moim dzieckiem, a jej ukochanym wnuczkiem. Była to też chwila, gdy moja mama była na porodówce, Nieważne gdzie, nieważne jak, ale ona jest zawsze obok mnie i kocham ją całym sercem za to :) Dziękuję jej za to :*

   OdpowiedzUsuń
  16. Obserwuję jako: Sybilla Dzidowska
   Lubię jako: Sybilla Dzidowska
   Idealna chwila z moją mamą to wspólne zakupy, nikt nie doradzi tak jak mama ! :)

   OdpowiedzUsuń
  17. Obserwuję jako: magdalena switala
   Lubię na fb: swita77

   Idealna chwila z moją mamą to ta długo wyczekiwana, kiedy pakuję walizki, wsiadam w pociąg i po długiej podróży jestem nareszcie w domu. Już od progu wita mnie aromat marchewkowego piernika i zielonej herbaty. Uśmiechnięta mama krząta się w kuchni szykując poczęstunek a ja nie mogę się doczekać kiedy usiądziemy razem przy stoliku nakrytym śnieżnobiałą serwetą i wzniesiemy toast nalewką z pigwy zrobioną przez mamę. Spędzam ten czas jak z najlepszą przyjaciółką. Nie możemy się nagadać, plotkujemy, przeglądamy stare fotografie (tak, tak nawet te, na widok których tacie skacze ciśnienie z zazdrości;)), wymieniamy się książkowymi i filmowymi wrażeniami. Rozmawiamy o kosmetykach, zachwycamy się najnowszymi perfumami od Cartiera i snujemy marzenia. W takich chwilach wydaje mi się wtedy, że wciąż jestem nastolatką która właśnie rozpoczęła wakacje. Idealna chwila z moją mamą pachnie domowym ciastem, smakuje słodko jak orzechowe cappuccino z puszystą pianką, jest niepowtarzalna bo jak mówiła poetka: nic dwa razy się nie zdarza. Ta chwila jest magiczna, bo należy tylko i wyłącznie do nas. Unosi się nad nią duch dobrych wspomnień Chciałoby się celebrować ją w nieskończoność powtarzając za Faustem: chwilo trwaj! Ale niestety czasu nie da się zatrzymać…

   OdpowiedzUsuń
  18. Witam,
   Moja mam jest świetną osobą, życzliwą sympatyczną i bardzo koleżeńską, dlatego spędzając z nią czas czuję się jakbym spędzała go z najlepszą przyjaciółką. Przez to, że mamy ze sobą tak dobry kontakt, każda wspólnie spędzona chwila jest wspaniała i nie jestem w stanie jednoznacznie odpowiedzieć na konkursowe pytanie "Idealna chwila z moją mamą to..". Oprócz tego mam dwie młodsze siostry i wszystkie cztery bardzo dobrze się dogadujemy, zgrana z nas paczka. Każda chwila jest naprawdę fajna, zarówno leniwe popołudnie przed telewizorem, pracowite chwile w kuchni, którym towarzyszy mnóstwo kłótni, bo przecież każda uważa się za najlepszą kucharkę, a także wspólne wycieczki, zwłaszcza, że z naszą orientacją zawsze się gubimy, jednak zawsze w jakiś sposób trafiamy do celu, przeważnie w zabawnych okolicznościach. Ostatnio po ulewnych deszczach jakie miały miejsce w całym kraju, jechałyśmy do znajomego, który ma pasiekę na południu województwa lubelskiego. Nie byłyśmy tak nigdy wcześniej więc polegałyśmy na GPS i tak jak przeważnie bywa z tymi złośliwymi urządzeniami, zaprowadziło nas ono w błotnisty wąwóz, w którym natychmiast utknęłyśmy. Najgorsze jednak było to, że stanęłyśmy w środku ogromnego, bezludnego lasu, nie mając pojęcia gdzie konkretnie jesteśmy, dlatego pomoc jaką wezwałyśmy szukała nas ponad 4 godziny (!). W międzyczasie zbliżała się burza, a dodatkowo do naszego samochodu podeszło 3 ogromne łosie, które nie chciały odejść, a do tego zbliżały się coraz bardziej. Oczywiście z piskiem wróciłyśmy do samochodu, a zwierzęta stanęły nie opodal, jeden natomiast położył się tuż przed maską. Mamy szczęście do podobnych przygód, ale razem zawsze czujemy się raźniej i mamy ubaw.

   Lubię na fb jako Ania Gutkowska
   Obserwuję jako ania gut
   email: aniagutkowska@onet.eu

   OdpowiedzUsuń
  19. Obserwuje jako: Ciekawska Beti
   lubię jako Bernadetta Julia T
   email: blondbenita@onet.pl


   Idealna chwila z moją mamą to każda minuta razem spędzana, ponieważ…

   … czasem w ciągu dnia się mijamy
   I dużo czasu razem nie spędzamy
   Jednak w weekendy nadrobić to trzeba
   Na przykład podczas… pieczenia chleba

   To mama mnie tego nauczyła
   O tajnikach pieczenia i gotowania mi mówiła
   Więc teraz często razem coś w kuchni tworzymy
   A przy tym świetnie się bawimy

   Lubię też z nią w ogrodzie przebywać
   Zapach jej ukochanych kwiatów wdychać
   Każdą roślinę traktuje wyjątkowo
   Dlatego jest tam jak w raju – kolorowo

   Razem sadzimy nowe drzewka i kwiatki
   Nowe „życie” pojawia się wśród ogrodowej rabatki
   Cennych rad mojej mamy wysłuchuję
   Chętnie je później wykorzystuję

   Często razem w Internecie „buszujemy”
   I fajnych przepisów poszukujemy
   Szukamy fajnych, oryginalnych inspiracji
   By posmakować czegoś nowego na kolacji

   Obiad idzie jak z płatka bo to praca zespołowa
   I sałatka lub zupa jest szybko gotowa
   I gdy do stołu zasiadamy
   Jak najlepsze przyjaciółki rozmawiamy

   Z mamą mam świetny kontakt – dumna jestem z tego
   I że nie ma za często konfliktu żadnego
   Zamiast razem narzekać, optymizmem się dzielimy
   Każdą minutę spędzaną razem cenimy

   A idealna chwila w Dniu Matki?

   Dzień Matki – tylko raz w roku się zdarza
   Choć przecież zawsze trzeba swe uczucia wyrażać
   To warto tego dnia pokazać, że swoje mamy
   Nad życie, a nawet bardziej kochamy

   Tego dnia z rana bym kawę zaparzyła
   I ciasteczka na stole położyła
   A później mamę zawołała
   By się tym wszystkim częstowała

   Potem bym ją w obowiązkach wyręczyła
   By odpoczywała a nie się męczyła
   Posprzątałabym dom cały i obiad zrobiła
   A mama by sobie kawkę spokojnie piła

   Po południu byśmy poszły na zakupy
   I polowały na przecenach na łupy
   A śmiechu by przy tym co nie miara było
   Aż by mamie się beztrosko zrobiło

   A później słodko ciastko w miłej restauracji
   Mama by tam wkroczyła w nowej kreacji
   Pełni podziwu byliby inni goście
   „Czy to koleżanka czy matka” – mówiliby zazdrośnie

   I do kina też byśmy na pewno wstąpiły
   Z ulubionym mamy aktorem film zobaczyły
   Popcorn byśmy tam wcinały
   I o kaloriach nie myślały

   A po powrocie do domu prezent bym wręczyła
   Którym doniczka ze storczykiem by była
   Bo moja mama kocha te kwiatki
   To świetny t prezent jest na Dzień Matki

   I do ucha bym je słówko szepnęła
   Aż by łezka w jej oku stanęła
   „Kocham Cię mamo i kochać Cię będę”
   Na takie słowa na pewno się zdobędę

   OdpowiedzUsuń
  20. Obserwuję jako: Katarzyna Kate
   Lubię fb jako : Katarzyna Kate
   panipieguska@interia.pl

   Idealna chwila z moją mamą to... wspólne podróżowanie
   „Podróże kształcą” – tak moja mama powtarzała mi jak byłam jeszcze malutką kruszynką i zapamiętałam te słowa do dziś. Moja kochana mama uwielbia podróżować. Często wspomina swoje dalekie, egzotyczne podróże. Wiem tez że gdy się urodziłam musiała przerwać swoją pasję, poświęcając się mojemu wychowaniu. Teraz jednak jestem już dorosła i od czasu do czasu robimy sobie bliskie lub dalsze wypady. Zwiedzamy ciekawe zakątki świata poznając nowe, nieznane kultury.
   - to nie tylko wzbogaca nasze doświadczenie, ale i nas bardzo mocno zbliża.
   - podczas wypraw nieraz musimy współpracować i pomagać sobie w ekstremalnych warunkach co również pogłębia naszą więź
   - razem kolekcjonujemy piękne chwile, wracając z takich podróży przywozimy ze sobą garść wspomnień i wiele cennych przyjaźni,
   - mama zaraziła mnie pasją podróżowania i nie żałuję, że tego spróbowałam
   Z takich podróży zawsze wracamy uśmiechnięte od ucha do ucha i naładowane pozytywną energią.

   OdpowiedzUsuń
  21. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   OdpowiedzUsuń
  22. Obserwuję jako: dagmarka

   Lubię fb jako : Dagmara Marut

   dagmarka.m@wp.pl

   Idealna chwila z moją mamą to momenty, gdy w kuchni sobie pichcimy. Zakasujemy spódnice, prawdziwe z nas wówczas domowe czarownice. Może też być wersja fartuszek mini a'la grecka bogini :) Mąka, cukier, czekolada szybko zmieniają się w przysmaki nie lada. Lubimy tak sobie wspólnie gotować i pyszne dania oraz więź między nami budować. Wspólnie się od siebie uczymy oraz podniebienia przysmakami raczymy!

   OdpowiedzUsuń
  23. Obserwuję jako siwucha007
   na FB Lubię jako Joanna S.
   siwucha007@o2.pl

   Idealna chwila z moją mamą to ta.. kiedy zbliża się koniec tygodnia a mama wiedząc, jak mi ciężko z dwójką maluszków w tym autystyczną córką zabiera ją do siebie na cały weekend by dać mi chwilę odpoczynku, spokoju i możliwości do nadrobienia domowych obowiązków :) Wnuczka jest dla niej całym światem, cieszy mnie to bardzo! We trzy czekamy z niecierpliwością na piątek, one by móc się nacieszyć swoim towarzystwem a ja by móc odsapnąć po tygodniu ciężkiej harówy. Matka Polka to jeden z najbardziej wdzięcznych ale i najcięższych zawodów świata, chyba każda matka przyzna mi rację. Bycie matką dziecka niepełnosprawnego i drugiego, dużo młodszego wykańcza i moja mama to idealnie rozumie bo sama była kiedyś w takiej sytuacji. Wiem, że moja córka przy babci ma wszystko czego trzeba i jest bezpieczna, wiem, że moja mama z moją Zuzią ma wszystko czego jej zabrakło po tym jak my z siostrą wyfrunęłyśmy z rodzinnego gniazda.

   OdpowiedzUsuń
  24. Obserwuję jako dobiezka
   Lubię jako Marta Dobiega

   Idealna chwila z moją mamą to wspólna aktywność fizyczna.
   Przekonałam ją do zmiany nawyków żywieniowych i rozpoczęciu zdrowego stylu życia. Nigdy nie wierzyłam w to, że to mi się uda, jednak odniosłam swój mały sukces. Siedziałam nocami po ciężkim dniu pracy, aby ułożyć pyszny i smaczny jadłospis, uwzględniając produkty, które lubi, jej zapotrzebowanie kcal i wiele wiele innych aspektów. Jestem z niej bardzo dumna. Bardzo się zaangażowała i teraz to ona mnie zadziwia co to nowym informacjami w tej sferze. Jej waga spadła już 10 kg, a samopoczucie wzrosło o 100%. Widzę, że jest bardzo szczęśliwa. Widzę również, że się nie poddaje, choć czasem miewa też te gorsze dni... Lecz na drugi dzień wstaje z uśmiechem na twarzy i zaczyna dzień od owsianki, o której kiedyś nawet nie chciała słyszeć. Dlatego teraz ją wspieram i chętnie razem chodzimy na basen i wymieniamy się fit- przepisami :)

   OdpowiedzUsuń
  25. U mnie również ten sam konkurs, więc zapraszam :)

   OdpowiedzUsuń
  26. Nie chce wygrać, ale tylko powiedzieć, że ten lakier jest mistrzowski więc jest o co walczyć. W koncu nie mam odgnieceń na pazurach jak po kazdym innym lakierze <3

   OdpowiedzUsuń

  Każdy ma fantazje, nie tylko jedną..A ja je przedstawiam w kosmetykach i perfumach. Sprawdź i powiedz mi o swojej...

   

  About Me

  Moje zdjęcie
  Patrycja vel Gabi. Perfumoholiczka. Dziewczyna z rocznika '92. Blog będzie tak jak i jego właścicielka-pokręcony!;) Lubię dzielić się z innymi tym co mam. Mam pomysł na życie i tego się trzymam, a co będzie dalej?Czas okaże....;>

  Cooperation

  About Me

  zBLOGowani.pl

  KLUB