• Fantasy - Everybody Has One..

  Come Back


  Od początku roku nie można było zaobserwować mojej aktywności tutaj na blogu z kilku prostych powodów. Sesja, szkoła i życie prywatne. Częściej można mnie było dorwać na facebook'u, gdzie nawet jak mnie nie było, to Ci bardziej sprytni i tak się ze mną skontaktowali.

  Dużo nowych pomysłów przewinęło mi się przez ten okres - będą w trakcie realizacji. Dodałam Disqusa przez chwilowy kaprys i mam nadzieję, że mi tutaj się sprawdzi i chętniej będziecie komentować.

  Ostatnio na profilu fb organizowałam konkurs, niebawem kolejny. Mogłabym rzec, że jest to forma rekompensaty, jednak ujmę to w ten sposób - uwielbiam się dzielić i robić coś dla innych. Także zaciekawieni proszeni są na tamtą witrynę i wypatrywanie nowości.

  Tak, nie sądziłam że aż tyle czasu zajmie mi reaktywacja - lepiej późno niż wcale "mówili". W razie pytań, czy jakichkolwiek spraw jestem do dyspozycji tutaj, na mailu, na fb lub może dorwiecie mnie na prywacie.   3 komentarzy:

  1. Ja ostatnio też miałam mały przestój. Oby Ci się dobrze wracało do nas : )

   OdpowiedzUsuń
  2. Ja też miałam ostatnio półroczny przestój ale powoli wracam :) Tobie także życzę, żeby w jak najlepszym stylu do nas wróciła :*

   OdpowiedzUsuń

  Każdy ma fantazje, nie tylko jedną..A ja je przedstawiam w kosmetykach i perfumach. Sprawdź i powiedz mi o swojej...

   

  About Me

  Moje zdjęcie
  Patrycja vel Gabi. Perfumoholiczka. Dziewczyna z rocznika '92. Blog będzie tak jak i jego właścicielka-pokręcony!;) Lubię dzielić się z innymi tym co mam. Mam pomysł na życie i tego się trzymam, a co będzie dalej?Czas okaże....;>

  Cooperation

  About Me

  zBLOGowani.pl

  KLUB