• Fantasy - Everybody Has One..

  Paczki - Perfumy - Moje Farty


  Jak w tytule, mam coś farta do rzeczy najbardziej przeze mnie pożądanych, a że głupi ma szczęście, wolę nie mądrzeć;D

  Nawet nie wiem od czego zacząć, bo wszystko mnie niezmiernie cieszy, więc może na początek Bioderma. Wygrana, bo jakże by inaczej?;)


  Testuję AI Correcteur już od jakiegoś czasu, więc, dam wam znać co o nim sądzę. H20 także testuję, a Pore Refiner znam od kilku miesięcy, więc stay tuned! Będa recki;>

  Następnie moim fartem było wygranie szamponu Batiste Tropic. Nawet nie zdajecie sobie sprawy, jak bardzo chciałam sprawdzić tą firmę, ale wszystko szło nie po mojej myśli, a wygrana spowodowała, że wreszcie poznać, to co zachwalają inni.


  Będzie ocenianko, już się doczekać nie mogę;D

  Następnie w ramach testów od Etree Belle otrzymałam krem na moją tłustą buzię. Jedynie co powiem, to wow. Bo tak drogich kremów nie nosiłam na buzi;P Oby mi pomógł!


  Troszkę czekałam na przesyłkę, nie wiedziałam co dostanę, więc niespodzianka. Kremów z góry nie lubię, ale może zdoła mnie EB przekonać:)

  Następnie to jak na perfumoholiczkę przystało- wygrane perfumy. Najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to, że owy flakonik zawrócił mi głowie dzień wcześniej( dzień przed wygraną ) w perfumerii Sephora. Od tak poszłam, spodobały mi się, lecz cena już nie. Bardzo chciałam je skądś wytrzasnąć, wzięłam udział w konkursie i...je teraz mam na własność!


  GAP Established 1969 Bright- uwielbiam moment, kiedy marzenia się spełniają a wy? <3

  Na koniec mój nowy kąsek, który przybył kurierem kilka h temu, a są to Perfumy do testów z ofeminin.pl . Wierzcie bądź nie, ale nie sądziłam, że je zdobędę..bardzo, ale to bardzo mi zależało, bo zanim się zgłosiłam przeczytałam nuty zapachowe i wiedziałam, że chcę je mieć! Jest to nowość 2013, więc nie muszę każdemu mówić, że chęć posiadania była przeogromna. Kiedy zobaczyłam się na liście testerów to zgłupiałam i tańczyłam z radości- poważnie!


  Zdziwiła mnie pojemność, sądziłam że będzie to tylko 30 ml, a tu zaskoczenie niesamowite ;O A wiecie dlaczego? Bo każda wielkośc buteleczki się od siebie w designie rózni z deczka, spójrzcie w dół:


  Ja oczywiście mam środkową:) Tak mi się zdaję, bo zaraz rozpakuję:D

  I to by było na tyle z moich fartów, cieszy mnie moja kreatywność, która często odpłaca się właśnie w pięknych rzeczach ^^

  A jak tam u was?:)

  10 komentarzy:

  Każdy ma fantazje, nie tylko jedną..A ja je przedstawiam w kosmetykach i perfumach. Sprawdź i powiedz mi o swojej...

   

  About Me

  Moje zdjęcie
  Patrycja vel Gabi. Perfumoholiczka. Dziewczyna z rocznika '92. Blog będzie tak jak i jego właścicielka-pokręcony!;) Lubię dzielić się z innymi tym co mam. Mam pomysł na życie i tego się trzymam, a co będzie dalej?Czas okaże....;>

  Cooperation

  About Me

  zBLOGowani.pl

  KLUB