• Fantasy - Everybody Has One..

  A z sebum walczę tak!


  Kocham produkty idealnie pozbywające się tłustej warstwy z twarzy. Kiedy takie znajduję trzymam się ich jak najdłużej - wiem że mnie nie zawiodą. Soraya postarała się o produkt, który jest niesamowicie skuteczny i który mam nadzieję nigdy nie zostanie wycofany. Sami dobrze wiecie, że to co dobre znika z półek, a nie kiedy już na zawsze..  Może tak dzisiaj z innej strony - zapach. Jeśli chcecie sie pobudzić każdego dnia dzięki cudownej, kwaskowatej limonce ze świeżym bebechem to i Vitam B3 będzie wam dobrze służył. Ja z początku sceptycznie podchodziłam do zapachu, nie wiedząc czemu strasznie mi on przypominał medykamenty. Po kilku użyciach, co przekładało się na zadowalające rezultaty polubiliśmy się.
  .


  A jak z wydajnością? Jestem zadowolona, nawet bardzo, bo im mniej tym lepiej, a mając do dyspozycji jakąś gąbeczkę tracimy go jeszcze mniej. Kropelka starcza na umycie całej buzi, bo żel dobrze się pieni, nie jest tępy. W połączeniu z jakąś ściereczką itp daje świetny efekt. Oczyszczenie jest widoczne od razu - stopień jego jest wysoki, a podrażnienia zredukowane. To co mi się najbardziej podoba to to, że buzia się nie świeci, jest znormalizowana i matowa - nie przez cały dzień, to wiadome. Skóra wygląda ładnie i zdrowo, ale nie ma tu mowy o zredukowaniu zaskórników. One jak już są to pomoże prędzej coś od środka niż na zewnątrz. Krostki są tylko wysuszone, przygaszone.

  Jeśli miałabym podsumować go mimo to, to tak - uwielbiam go, bo jedyne czego chcę to oczyszczenia i braku świecenia... i to mam ;)  7 komentarzy:

  1. ooo chyba i mi się przyda ten wpis. Napewno spróbuję. Kiedy ma się aktywną strefę T to nie wystarczy zwykły demakijaż. Właśnie czegoś takiego mi brakowało,za jakiś czas pewnie ja też wprowadzę ten produkt do swojej pielęgnacji twarzy ;)

   Pozdrawiam

   OdpowiedzUsuń
  2. u mnie się nie sprawdził. a szkoda

   OdpowiedzUsuń
  3. Myślę, że u mnie też się sprawdzi, chętnie wypróbuję

   OdpowiedzUsuń
  4. Dla mnie na pewno też byłby dobry, bo niestety mam problem z tłustą cerą... :)

   OdpowiedzUsuń

  Każdy ma fantazje, nie tylko jedną..A ja je przedstawiam w kosmetykach i perfumach. Sprawdź i powiedz mi o swojej...

   

  About Me

  Moje zdjęcie
  Patrycja vel Gabi. Perfumoholiczka. Dziewczyna z rocznika '92. Blog będzie tak jak i jego właścicielka-pokręcony!;) Lubię dzielić się z innymi tym co mam. Mam pomysł na życie i tego się trzymam, a co będzie dalej?Czas okaże....;>

  Cooperation

  About Me

  zBLOGowani.pl

  KLUB